Listopad 2006

Přiznání

28. listopadu 2006 v 16:48 | Silencia |  News
Strašně miluju seriál Ztraceni! Já ho úplně žeru!!! a je bezvadneeeej!!!!
A dneska jsem našla super test!!!! Které postavě se podobáte? Zkuste to. Mě to vyšlo dokonale. Vyšel mi Hurley. a to co o mě píšou je fakt PRAVDA!!!!!!

Kdy jste prvně sexovali?

24. listopadu 2006 v 9:36 | Silencia |  Ankety
Tak tohle by mě zajímalo. Prosím. Mě je 16 a ještě ne.

Které drogy jsou nejčastější?

20. listopadu 2006 v 22:50 | Silencia |  Ankety
Co jste si dali?

Co drogy?

20. listopadu 2006 v 22:49 | Silencia |  Ankety
Tak co? Je to jen otázka. Odpovídejte prosím pravidvě

Původ HEROINU

20. listopadu 2006 v 18:46 | Silencia |  Drogy
PŮVOD HEROINU

Heroin byl poprvé vyroben v roce 1898 německou farmaceutickou společností Bayer a byl na trh uveden jako lék na tuberkulózu a současně prostředek na léčbu morfiové závislosti. Úmrtnost závislých na heroinu byla odhadována dvacetkrát větší než u zbytku populace

Bludný kruh
V padesátých letech devatenáctého století byla závislost na opiu významným problémem. "Řešením" bylo nahradit opium u závislých méně účinnou a údajně nenávykovou látkou - morfiem. Závislost na morfiu se záhy stala větším problémem než závislost na opiu.

Podobně jako tomu bylo v případě opia, i morfiový problém byl vyřešen další "nenávykovou" náhražkou - heroinem, který je, jak se později prokázalo, ještě návykovější než morfium. Spolu s heroinovým problémem se objevila další "nenávyková" náhražka. Tato droga je nyní známá pod jménem metadon. Poprvé byl vyvinut v roce 1937 německými vědci, kteří hledali utišující lék pro chirurgii. V roce 1947 byl metadon exportován do USA pod obchodní značkou "Dolophine." Tento přejmenovaný metadon se záhy rozšířil jako prostředek k léčbě závislosti na heroinu. Bohužel se ukázalo, že je ještě návykovější než heroin.
,,HEROIN MĚ ODŘÍZL OD ZBYTKU SVĚTA. RODIČE MĚ VYHODILI Z DOMOVA. PŘÁTELÉ ANI BRATŘI SE KE MNĚ NEZNALI. ZŮSTALA JSEM ÚPLNĚ SAMA." Zuzana - drogově závislá

HEROIN - flirtování s bílou smrtí přináší polibek zkázy

20. listopadu 2006 v 18:46 | Silencia |  Drogy
HEROIN: CO JE TO???

Heroin je vysoce návykovou nelegální drogou. Je užíván miliony závislých na celém světě, kteří nedokáží překonat zničující nutkání pokračovat v každodenním užívání této drogy. Jsou si - vědomi toho, že pokud přestanou, budou muset čelit děsivým útrapám abstinenčních příznaků.
Heroin je (podobně jako opium a morfium) vyroben z pryskyřice rostlin máku. Mléčné, mízu připomínající opium je nejprve sebráno z tobolky máku. Toto opium je rafinováno (pročištěno) na morfium a dále do různých forem heroinu.
Heroin je většinou aplikován injekčně, což uživatele vystavuje dalším rizikům - hrozbě nákazy virem HIV nebo jinou infekční nemocí, která je dalším problémem k způsobované bolesti samotnou závislostí.

DROGY

15. listopadu 2006 v 20:01 | Silencia |  Drogy
Drogy zničí každoročně miliony životů. Nejvíce zneklidňujícím aspektem tohoto problému je škola, kterou zneužívání drog způsobuje mezi naší mládeží a hrozba, kterou tato skutečnost představuje pro budoucnost každé země. Se stále se zvyšujícím počtem mladých lidí, je nezbytně nutné poskytovat veřejnosti vzdělávací materiály s fakty o jejich nebezpečích.

Je smutné, že se někteří lidé snaží užívání drog propagovat a šířit kvůli vlastnímu zisku nebo výdělku. To je skutečnost odhalená již tolikrát, že jejich rétorika nemůže nikoho zmást.


Omluva

10. listopadu 2006 v 23:44 | Silencia |  News
Moc moc moc moc mocinky se omlouvám, že sem teď nic nepřidávám, ale já jaksi nemám čásek. Našla jsem si brigádu a tak jsem každý víkend na brigádě, a ze školy chodim pozdě a prostě nemám čas tohleto upravovat. a když mám chvilku čas, tak zase neni nálada, chce se mi spát a tak....
Ale zase začnu...... !!! přísahám! Musím!

S od Zmrzlinky

9. listopadu 2006 v 20:06 | Silencia
Tak tohle je bezva písmenko :))))
  1. Silencia - moje přezdívka, kterou jsem dlouho hledala. a našla jsem v Harrym Potterovi 5 na konci kouzlo "silencio", a to slovo jsem si tak zamilovala, že jsem si tak vytvořila moji přezdívku :)
  2. Sny - fascinují mě každou noc. Vždy se mi zdá něco nepochopitelného se skrytým významem a jejich zvláštní poslání je fakt krásné.
  3. Sny - mám jich spoustu. Je to nádherná chvíle, kdy sním a mám nekonečné naděje, že všechno bude zase dobré a že moje sny se mohou splnit........ ale jsou to přece jenom sny
  4. Spolužáci - mám je ráda takové jací jsou. Nedovedu si představit až se s nimi vídat nebudu. Jsou to bezva lidi, kteří mě maj snad rádi
  5. Sláva - strašně moc bych chtěla být slavná, protože by se mi tím mohl splnit sen, že budu respektovaná a obdivovaná.
  6. Stáří - moc se mi to toho nechce. Nejradši bych zůstala -náctiletá.... To má člověk více volného času, více kamarádů, více legrace, více nadějí a snů!
  7. Starosti - přibydou se stářím a já jsem tak strašně ráda bezstarostná! Je to chvíle, kdy jsem úplně volná a nic mě netíží.
  8. Srdce - mám tam uloženo strašně moc věcí. Smutných i veselých. Dostane se tam každý, kdo se aspoň trochu snaží. Jen kdyby nebylo tak křehké :'(
  9. Soundtrack - miluju písničky a soundtracky patří k nejoblíbenějším. Songy mám radši pomalejší, ale písničky z filmů jsou fakt bezvadný. vždycky si vybavim ten film...
  10. Smrt - není návratu. konečná cesta života. nikdo neví co je po ní. se smrtí všechno skončí. mě by smrt samotná nevadila, spíš to, že budu muset zůstat mrtvá :(

Miluj muže

9. listopadu 2006 v 18:53 | Silencia |  Co jsem našla v počítači..
Miluj muže, který ti neříká, že jsi "sexy", ale že jsi "krásná".
Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi ty položila.
Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě viděl spát.
Toho, který líbá tvé čelo.
Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss.
Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla.
Toho, který říká: "Co si dáš, broučku? Já vařím."
Toho, který tě před svými přáteli vezme za ruku.
Čekej na toho, který ti neustále bude říkat, co pro něj znamenáš a že je dítě štěstěny, když má zrovna tebe.
A který tě představí svým přátelům se slovy: "Tak to je ona."
Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejme milovat navždy.