Září 2008

Začala škola...

22. září 2008 v 18:20 | Silencia |  News
Ahojky lidi.... Tak začala škola a sní můj poslední školní rok na této střední škole. Je to trochu smutný, ale na druhou stranu bude tenhle rok hodně těžkej, jak myslím. Páč maturita není sranda, jak nám denně opakují: "jak si to představujete, tohle u maturity říct nemůžete, s tímhle vás vyhoděj..." atd atd. :-) Tak snad se to povede, ale to bych si musela ještě ujasnit z čeho vlastně budu maturovat, což já vlastně zatím vůbec nevim. Musim se rozhodnout mezi Němčinou a Matematikou. Matika mi jde líp, ale němčina se mi bude víc hodit, i když obojí je tak nevim no... :-) Budu potřebovat obojí... Mno ještě uvidim. Do konce roku času dost. :-) Momentálně se o5 musím učit, ale nechce se mi do toho, jako nikomu, jenže já to ještě flákám. já se k tomu ani nedokopu, takže smůla. Naštěstí ae myslim, že v tom nejsem sama a troufám si říct, že někteří mí spolužáci také chtějí udělat maturitu a přitom jsou na tom hůř jak já, tak nevim no... Ae tak na to teď nebudu myslet.
Chtěla jsem vám jen říct, že jsem sem už dlouho nic nepřidala a dyž, tak málo. To proto, že už na to nemám vůbec čas zatím. Je to strašný. Snad se to časem zlepší. Já taky vůbec nevim co bych sem tak měla dávat. :-( Do počítače se mi už to všechno nevejde abych to tam hodila a pak to cvakla sem. :-( Se pořeší.
Možná byste někdo možná chtěli vědět novinky z mého života. Takže. :-) Je mi už přes 18 let, takže mám řidičák (konečně něco, co potvrzuje, že nejsem úplnej dement), a pak jsem si loni v květnu myslim udělala Státnice z kancelářského psaní na počítači se zvýšenou rychlostí. ... Takže druhej papír, že něco umim.... to je ale asi tak všechno. Každý se mě ptá, kam bych po matuře chtěla jít. jenže to já sama nevim. Vim ale, kam bych jít nechtěla, proto si udělám takovej menší retušák a vydylítuju to co nechci a snad toho moc nezbyde... :-) Mno to by bylo zatím tak všechno. Tak se zatím mějte. A pokud budete chtít něco vědět, nebojte se zeptat v komentářích. :-)
Zatím páčko ;-) Silencia