Květen 2009

Víte, že... 29

24. května 2009 v 22:18 | Silencia |  Zajímavosti a zjištění
... lidé, kteří byli špatní ve škole, mají obvykle problémy i ve středním věku? Britští vědci tyto souvislosti zkoumali celých 40 let na vzorku 3500 lidí od jejich třinácti až do padesáti. Koncem padesátých a začátkem šedesátých let měli profesoři v Británii za úkol zhodnotit vzorek dětí, které právě vstupovaly do pubertálního věku. Asi jedna čtvrtina byla kvalifikována jako problémová. Když je ve věku 36 až 52 let opět kontaktovali, zjistili, že ti s problémy s chováním obvykle ukončili školu bez kvalifikace, u žen docházelo k otěhotnění ještě před dosažením plnoletosti a i v dospělosti všechny tyto zkoumané jedince provázely deprese, úzkosti a finanční problémy. Doufeme, že časy se mění, jinak se koukejte polepšit!

Filozofie života

23. května 2009 v 23:47 | Silencia
FILOZOFIE ŽIVOTA

1. Pokud se k vám jednoho dne život otočí zády, chyťte ho za prdel.

2. Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, takže pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste vy.

3. Na dosáhnutí cíle je potřeba snít. Takže se na všechno vykašlete a běžte spát.

4. Když je vám jednoho dne vaše milovaná osoba nevěrná a vy chcete vyskočit z okna, pamatujte: To, co vám nasadili, jsou parohy, ne křídla.

5. Sex je jako karetní hra - pokud nemáte dobrého spoluhráče, pak je potřeba mít dobrou ruku.

6. Když jednoho dne ucítíte velké prázdno - jezte, je to hlad.

7. Nikdo není bez chyby, i hovno má své mouchy.


TAK JEDNODUCHÝ JE ŽIVOT !!!

Ahooj

19. května 2009 v 11:02 | Silencia |  News
Ahoj lidi! Po dloooouhé době jsem zpět! Koukám že spousta blogů má složitej design.... Já na to kašlu... nechám to tak jak to je ;-) Ale konečně sem zase začnu přidávat nějaký novinky..... Bude to tak lepší, když mám teď na to dosti času...
Aby taky ne... úspěšně jsem odmaturovala a teď mi do přijímaček na vejšku chybí 3 týdny. Na ty se nehodlám nějak zvláštně připravovat.... Uvidí se..... Mno tak se tu mějte hezky... ať se vám tu líbí ;-)