Názor (pocit)

1. prosince 2009 v 21:46 | Silencia |  News
Přijde mi zajímavý, že všichni mluví o lásce jako o zázraku. Pocit že s tím druhým chcete být, chcete aby on byl s vámi, nenahraditelný pocit, který se nedá vysvětlit a ani se ho zbavit. Filmy jsou zaměřeny na lásku jako na pocit dvou lidí, kteří ačkoli dělají co mohou, stejně spolu zůstanou a budou šťastní, holka vždycky najde někoho, kdo se jí líbí a on se zamiluje do ní, a kluk dělá všechno pro to, aby tu holku získal.
Láska se skloňuje v mnoha pádech, dostane se do všech filmů, knížek, situací a všude!

A přitom... mě láska nepřijde jak zázrak.... je to jen odmítání od toho kdo se nám líbí..... a nepříjemnosti s odmítáním toho kdo se nám nelíbí..... Nikdy jsem neviděla že by se stalo, aby se dva shodli. Možná se na to dívám moc černě, ale nevidím lásku jako zázrak. Jen když je nám s někým příjemně, je to jen pocit, který může nahradit kterýkoli kamarád.
Láska je prý, když ten druhý poslouchá co jeden říká a zajímá ho co ten druhý dělá, přitom jsem nenarazila na kluka, co by se zajímal, odpovídal při rozhovoru přes internet a rád byl v něčí společnosti, nebo ji přímo vyhledával.... Existuje vůbec něco takového? Když to dělají holky, považují je ostatní za puberťačky, ale není to náhodou ta známá láska?
Asi ne... láska je přece prý nepopsatelný pocit, který nemusíte vysvětlovat tomu kdo ji prožil, a tomu kdo ji neprožil to nevysvětlíte......

Zázrak?

O tom by mě nejdřív musel někdo přesvědčit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | Web | 2. prosince 2009 v 15:44 | Reagovat

Mám podobný názor také nevidím lásku jako zázrak není to tím, že by mě někdo odmítl to ne, ale odjakživa jsem lásku neviděla tak růžově. Vím že je plna zklamání smutku atd.

2 Lenka Lenka | Web | 16. prosince 2009 v 15:27 | Reagovat

Ahoj pokud máš náladu na vyplnění bleskovky tak skoč ke mě jedna tam je;-):-D http://lenkasaa.blog.cz/0912/6-bleskovka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama