Březen 2010

cej

13. března 2010 v 20:47

waitt

13. března 2010 v 20:26

ht

13. března 2010 v 20:16

Drogy

11. března 2010 v 0:34 | Silencia |  Drogy
Už mě nebaví se hádat s těmi, co vyvracejí pravdy v článcích o drogách a argumentují tím, že jim NIC není, dyž si občas zafetujou. Kristepane proberte se. To je pořád "alkohol a cigarety jsou taky návykové látky a nic proti nic nemáte jen proto, že jsou legální".......... NE SAKRA! Tady jsou články jen o drogách "ilegálních".... o škodlivosti alkoholu a cigaret bych tu mohla vypsat články možná i delší.... a co z toho? akorát další hádky s těmi co tvrdí, že je cigarety uklidňujou a alkohol zbavuje zábran a že si přitom víc užívají života a víc se baví. Fajn. Dělejte si to jak chcete. Váš problém.
Prostě tady jsou články poukazující na škodllivost drog. Je pravda, že z části jednostranný pohled, ale prostě to tady je. Články lidí, kteří drogy chválí a propagujou tu nejsou a nebudou! (přiznám se že shánět je po všech čertech nehodlám). Své názory si pište do komentářů článků, to je fajn. Ale přestaňte urážet a nadávat! Na to není nikdo zvědavej! Stačí názor. Čím přesvědčivější a zajímavější argumenty na obhajobu vašeho názoru, tím líp.

Jistota... pokračování

7. března 2010 v 23:35 | Silencia |  News
Ehm... no... tak jak jsem si byla po Novým roce jistá, že jsem se v kámošovi zklamala... po určité době, že už to není ten, kdo to byl... kterýmu jsem věřila a dala bych za něj ruku do ohně.......
tak nevim jak to dělá, ale asi mu zase věřím. Nevím, tak nějak na mě působí že mám prostě pocit, že by mi neublížil, že mu můžu věřit a cokoli říct. Nevím ale proč! Nemám vůbec žádnej důvod mu věřit, spíš mám důvody mu nevěřit... Tak jak je to možný?!

Dan Brown

6. března 2010 v 23:52 | Silencia |  News
Miluju knihy Dana Browna o Robertu Langdonovi. Uplně výborný. Teď vyšla nová knížka "Ztracený symbol", kterou si musím co nejdříve sehnat, abych ji mohla přečíst. Moc se na ni těším!!!

Nejvíc se mi líbí že Dan Brown nemá postavy výlučně záporné. I ty nejhorší zabijácké postavy to dělají z určitého přesvědčení, víry a své pravdy.

Výýbornééé!!!!